Můj umělecký pseudonym je Pettya Růžička,tento či jen ve zkratce Pett používám pro všechny svá dílka.Mnoho přátel mně i tak oslovuje :-))Mněla jsem i již pár výstav pod tímto pseudonymem.Kdo z Vás má otázku pročpak zrovna tento pseudonym tak Pettya je pro památku mého bratra je v něm schováno jeho jméno a numerologická síla,a jméno Růžička je po mém otci Bohuslavu Růžičkovi který byl také fotografem. v severomoravském kraji dosti známým,třeba jen tím že založil zde na lidové konzervatoři obor fotografie,byl několikanásobný laureát ceny UNESCA a velmi mně toho naučil,a nejen o fotografii.Focení se věnuji zhruba 10 let,pokud nebudu počítat naprosto běžné mačkání spouště,které zvládne dnes naprosto každý.Fotím v zásadě zrcadlovkou,která pro můj styl fotografie je nejvhodnější.Valná většina mých prací je focena právě zrcadlovkou a poctivě,jsou tyto dílka vytvořeny mýma rukama ve fotokomoře.Ovšem technika jde vpřed takže také fotím i digitální zrcadlovkou.
Jistou dobu jsem pořádala výstavy.Chystám se i teď.Upřednostňuji černobílou kontrastní fotografii.Občas fotím taktéž barvu,ale většinou upravuji její tóny,Zkouším dělat montážičky a různé kombinace úprav.Někdy vyjdou i pěkná dílka.Preferuji portrét a akt,foot,bootFetish,lehký styl BSDM ovšem bez vulgarity,čistě v lehkém náznaku.Také koně a zvířata,v jejich kráse a pohybu,či kontaktu s člověkem.
Lidské tělo jako celek je velice tvarově originální a má svou krásu.Fotím z valné většiny obyčejné lidi,čili ne profi modelky(ty také občas),ale lidi kteří většinou nikdy nepózovali před objektivem.O to více mně těší,když zdánlivě podle nich jsou nefotitelní,a nakonec sami sebe vidí jako krásného člověka.
Mým názorem je že každá tvář má svou krásu,taktéž tělo...
I když se stále učím a vyvíjím,sama jsem zvědavá jaký typ fotografie mně nejvíce upoutá.

Fotím nyní v domácím prostředí...Jsem taktéž visážistka a dělám styling,změnu image,tetuji,maluji,vyřezávám ze dřeva..aj..
Byla jsem pozvána do dobrého rána čt1 kde jsem byla hostem a krátce mluvila o svých prácičkách a zájmech,kde byly taktéž nějaké me práce představeny divákům.
K Tetování
Tetuji kolem 8 let,stále se považuji za začátečníka,a každé tetování je vlastně naprosto originálem,vzhledem k tomu že každé tělo je originální,Tak k tomu přistupuji ...
Malování
Chystáme se znovu začít aktivně malovat tak pomalinku zde také budou nějaká má dílka,možná nejen s oboru malby.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Jakmile člověk objevil fotografii,stala se fotografie nedílnou součástí dějin a jeho života

 

Newsletter

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one